O nás

Naše firma

Od roku 2011 děláme komplexní online marketing za rozumné ceny pro jednotlivce i firmy po celé ČR.

O Adstartu

Náš příběh

Záleží nám na tom, aby se podnikání v České republice dařilo. K tomu je dnes potřeba také online marketing. Ne každý se ho ale chce naučit a spravovat ho. O agenturách se zase říká, že jsou pro jednotlivce a menší firmy předražené a komunikace s nimi je neosobní. Z těchto důvodů se nikdy neproslaví spousta skvělých projektů, rodinných firem a šikovných živnostníků. Rozhodli jsme se to změnit. Založili jsme adstart, který pomáhá lidem komplexně s jejich online marketingem. Spolupráce s námi je osobní a finančně dostupná.
Jak to děláme?

  • Naši specialisté za vámi dojedou osobně po celé ČR a na základě rozhovoru s vámi zjistí, co konkrétně by vám v online marketingu přineslo největší užitek. 
  • Sestavíme plán na míru podle vašich priorit. My se postaráme o dosažení vytyčených cílů, vy se můžete v klidu soustředit na práci nebo rodinu. 
  • I malý rozpočet vynaložený správně, může vaše podnikání výrazně posunout vpřed. Máme roky zkušeností, odborníky v týmu a rozumné ceny. 
  • Ve všech fázích spolupráce s námi přesně víte, jak se vaše peníze zhodnocují (% navýšení prodeje, zobrazení webu, návštěvnost blogu či sociálních sítí, výkonnost kampaní nebo e-mailů,…). 
  • Jste v online prostředí úplně noví nebo mírně pokročilí? To je úplně v pořádku, každý z nás někdy začínal. Ochotně vás zasvětíme do marketingových pojmů, pokud je neznáte. Zkušenějším lidem ukážeme, jak jde online marketing dělat levněji a s vyšším výkonem. 

 

S čím můžeme pomoci právě vám?

Zavolejte nám, nebo si řekněte o schůzku

Telefon

+420 702 259 470

Adresa

ADSTART
Drtinova 8, 150 00 Praha 5